nuj ce am facut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

nuj ce am facut

Mesaj  pisoi la data de Dum Apr 18, 2010 7:02 pm

deci azi pe la 13:40 cam asa l-am ajutat pe un pr a faca uberi la andy nuj cum drq am murit .. am dat save and exit si dupa cand am loat corpu nu mi-a dat decat zaka restu nuj ce plm au disparut.. deci sp si mie ce sa intamplat.. ? Very Happy
pisoi

Data de înscriere : 18/04/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: nuj ce am facut

Mesaj  Admin la data de Lun Apr 19, 2010 1:49 am

pisoi a scris:deci azi pe la 13:40 cam asa l-am ajutat pe un pr a faca uberi la andy nuj cum drq am murit .. am dat save and exit si dupa cand am loat corpu nu mi-a dat decat zaka restu nuj ce plm au disparut.. deci sp si mie ce sa intamplat.. ? Very Happy

Pai am patit-o si eu.Din cauza ca nu ai strg sau ai luat alt item si ai luat corpul, nu il poti lua pe tot si dai save and exit.Atunci nu iti mai da toate itemele,se zice ca virgula coprul a facut POC
Admin
Admin

Data de înscriere : 17/04/2010
Localizare : Bucharest

Vezi profilul utilizatorului http://bntw.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  pisoi la data de Lun Apr 19, 2010 7:22 pm

Admin a scris:
pisoi a scris:deci azi pe la 13:40 cam asa l-am ajutat pe un pr a faca uberi la andy nuj cum drq am murit .. am dat save and exit si dupa cand am loat corpu nu mi-a dat decat zaka restu nuj ce plm au disparut.. deci sp si mie ce sa intamplat.. ? Very Happy

Pai am patit-o si eu.Din cauza ca nu ai strg sau ai luat alt item si ai luat corpul, nu il poti lua pe tot si dai save and exit.Atunci nu iti mai da toate itemele,se zice ca virgula coprul a facut POC

aha deci e gresala mea Very Happy ms ca mi-ai zis Very Happy
pisoi

Data de înscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Mesaj  PitziPonC la data de Lun Apr 19, 2010 8:35 pm

da e gresala ta... si mai e un mod in care patesti asta.. ti arma in mana (mouse) cand mori....sau itemul respectiv Smile am pierdut shard asa Smile
PitziPonC

Data de înscriere : 17/04/2010

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum